Neler yeni
Web sitesi
Www.AyNet.OrG
0000000698708-1.jpg
Cok okunan kitaplardan Olasiliksiz ve Empati'nin yazari Adam Fawer' in yeni kitabi Oz' dur. Bu iki kitabi okuyup begenenlerin mutlaka okumasi gereken bir kitaptir. İcerik ve anlatim tarzi farkli olan kitaplardan. Bilim kurgu ve gizem sevenler icin guzel bir secim olabilir diye dusunuyorum. Kitabi okuyan biri olarak gercekten tavsiye edebilirim. Kitap ozetine gelirsek:

Dorothy ilk defa öldüğünde on iki yaşındaydı.
En azından bana söylediği buydu.
Delirdiğini düşünmüştüm ama şimdi ona inandığım için esas deli ben miyim diye merak ediyorum.
Öyleysem bunların hiçbirinin önemi yok demektir.
Ama değilsem…
Eh, o zaman dünya benim düşündüğüm gibi bir şey değil...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

DaHi

Özel Üye
Olasılıksız gerçekten mükemeldi ama aynısını empati için söylüyemem şahsen ben beğenmedim. Oz deng gelirsek okuruz artık. Olasılıksız kadar güzel olacağını sanmıyorum...

Web sitesi
Www.AyNet.OrG
Olasılıksız gerçekten mükemeldi ama aynısını empati için söylüyemem şahsen ben beğenmedim. Oz deng gelirsek okuruz artık. Olasılıksız kadar güzel olacağını sanmıyorum...
Okudugum en guzel kitaplardan biriydi Oz. Cok farkli ve hos bir anlatimi var. Ben cok begendim. Siddetle tavsiye ederim ;)

Mertt

Özel Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1534
Cok okunan kitaplardan Olasiliksiz ve Empati'nin yazari Adam Fawer' in yeni kitabi Oz' dur. Bu iki kitabi okuyup begenenlerin mutlaka okumasi gereken bir kitaptir. İcerik ve anlatim tarzi farkli olan kitaplardan. Bilim kurgu ve gizem sevenler icin guzel bir secim olabilir diye dusunuyorum. Kitabi okuyan biri olarak gercekten tavsiye edebilirim. Kitap ozetine gelirsek:

Dorothy ilk defa öldüğünde on iki yaşındaydı.
En azından bana söylediği buydu.
Delirdiğini düşünmüştüm ama şimdi ona inandığım için esas deli ben miyim diye merak ediyorum.
Öyleysem bunların hiçbirinin önemi yok demektir.
Ama değilsem…
Eh, o zaman dünya benim düşündüğüm gibi bir şey değil demektir.
Üstelik tek bir dünya yok.

Kafanız karıştıysa canınız sıkılmasın. Benimki de karışmıştı.
Okuyun, anlayacaksınız. Sonra karar verirsiniz:
Ben mi delirdim yoksa siz mi?

Hortum seni sürükledi.
Şimdi hikâyeye baştan başlayacaksın.

Aklını, kalbini, duyularını karıştıracak bir dünyayla karşı karşıyasın.
Bu diyarda gündüzler karanlık turuncu, güneş siyah, geceler bembeyaz.
Büyünün yerini bilim aldı.
Hatırladığın herkes, her şey artık çok daha güzel, korkunç, acımasız.

Yeniden keşfetmeye hazırlan: OZ'u ya da kendini...
ilginç bir kitaba benziyor. Listeme aldım

Mantıklı düşünürsek...Ben çok huzurluyum hic bir derdim yok büyük acılar yaşamadım... Bu cümleyi dünya nufusunu göz önünde blndurarak söyleyen %2 lik bir kesim bile yok...herkes guler yaşar acı çeker öğrenir.Adam %98 lik acı çekenleri göz önünde bulundurarak birazda insanların zekasını alaya alarak söylemiş işte bana göre...

Web sitesi
Www.AyNet.OrG
Mantıklı düşünürsek...Ben çok huzurluyum hic bir derdim yok büyük acılar yaşamadım... Bu cümleyi dünya nufusunu göz önünde blndurarak söyleyen %2 lik bir kesim bile yok...herkes guler yaşar acı çeker öğrenir.Adam %98 lik acı çekenleri göz önünde bulundurarak birazda insanların zekasını alaya alarak söylemiş işte bana göre...
Herkesin kendi yasadigi seyler herkese agirdir (y)